Banery reklamowe laminowane 440 już od 19,00 złotych netto.   Banery reklamowe laminowane 510 już od 25,00 złotych netto.     Biuro obsługi klienta czynne od 8:00 do 17:00 ikona607 281 104  ikonabok@milladruk.pl 

Chcesz zamówić większą ilość lub produkt nie znajduję się na stronie milladruk.pl ? Napisz do nas na bok@milladruk.pl lub zadzwoń 607 281 104 i zapytaj o ofertę.

Program Partnerski

Dla agencji i drukarń

Jednym z naszych celów jest stała współpraca z firmami z branży poligraficznej i reklamowej. Swoim klientom oferujemy zatem możliwość przystąpienia do naszego Programu Partnerskiego, obejmującego m. in. stały rabat na wszystkie produkty dostępne na stronie milladruk.pl, przesyłki bez oznaczeń drukarni, materiałów reklamowych i dokumentów) oraz indywidualne podejście do zamówień.

Zasady rejestracji:

1. Zarejestruj konto firmowe na portalu milladruk.pl.
2. Prześlij skan lub PDF wpisu do CEiDG/KRS lub numer NIP swojej firmy na adres bok@milladruk.pl w temacie wiadomości wpisując "Program Partnerski".
3. Po indywidualnej weryfikacji dostaniesz informację o przyłączeniu do Programu Partnerskiego lub odmowę.

Branże kwalifikujące się do przyłączenia do Programu:

- Agencje reklamowe;
- Drukarnie;
- Wydawnictwa;
- Studia graficzne.

Korzyści ze współpracy:

1. stały rabat w wysokości do 15% na wszystkie produkty dostępne w sklepie online;
2. indywidualne podejście z naszej strony;
3. wysyłki no name bezpośrednio do Twojego klienta.

Jeśli nie należysz do branży poligraficznej lub reklamowej, a Twoje zapotrzebowanie na wydruki jest duże - napisz do nas! Wszystkie zgłoszenia do Programu Partnerskiego są weryfikowane indywidualnie.